Organizacja imprezy mikołajkowej, a urodziny dla dzieci.

Poznań. Ponownie zbliża się okres imprez mikołajkowych, gdy Św, Mikołaj odwiedza dzieci z paczkami. Także i ta usługa jest w naszej ofercie; nie tylko organizacja animacji na urodziny dla dziecka.
Oprócz atrakcji na urodziny dla dzieci, jak co roku oferujemy nasze wsparcie dla szkół, przedszkoli i firm w organizacji imprez mikołajkowych. W ofercie oprócz radosnego Św. Mikołaja i Śnieżynek do pomocy w rozdawaniu paczek dzieciom mamy wiele fajnych pomysłów na umilenie czasu dzieciom i dorosłym również. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie przygotowania dla Państwa konkretnej oferty. Tak jak i w ubiegłym roku spodziewamy się mnóstwa zamówień, więc mówimy szczerze kto pierwszy ten lepszy.
Dostarczamy na imprezę catering według Państwa zamówienia, nagłośnienie, watę cukrową, ciepły pachnący popcorn, a nawet dmuchany zamek, lub dmuchaną zjeżdżalnię. Nasi animatorzy to osoby z wykształceniem i bogatym doświadczeniem w pracy z dziećmi i w organizacji imprez. Na imprezie może pojawić się również zabawny klaun, który dostarczy dobrej rozrywki nie tylko dzieciom, ale i również dorosłym. Zachęcamy do kontaktu w miarę wcześnie, jeśli zależy Państwu na naszych profesjonalnych i rzetelnych usługach.